#23385 - på Stugknut.com siden 2018-05-07
 4 senger
 22
 3500 - 4400 SEK/uke
(12)

Gäststuga nära hav och golf

Fräsch stuga med ett rum som har fyra bäddar, en våningssäng + en bäddsoffa.
Välutrustat pentry med matplats , samt toalett med dusch. Wi-Fi. Härlig terrass med havsutsikt.
Stugknuten
Sesong og prisnivå

Pris fra per natt fra 700 SEK

Pris fra per natt til 880 SEK

Pris per uke fra 3500 SEK

Pris per uke til 4400 SEK

10 minuter till Lyckornas golfbana eller till Ljungskiles centrum.
Inom en timma når ni Göteborg, Uddevalla, Stenungsund och de flesta av Bohusläns pärlor.
Anmeldelser

Følgende leietakere la igjen en anmeldelse

Ubekreftet anmeldelse
Helena Linder, leid i 2026
Väldigt fin stuga med fina omgivningar. Läget är perfekt med vandring längs kuststigen och fina badplatser. Väldigt trevligt värdpar och gulliga hunden Frasse. Vi hyrde denna mysiga stuga för tredje gången och kommer gärna tillbaka.

Samlet vurdering

Renhold

Plassering

Annonsens nøyaktighet

Ubekreftet anmeldelse
Helen Osieja, leid i 2026
En jätte fin liten stuga med en vacker trädgård. Stugan är liten men det finns allt- ett litet kök, ett litet badrum, och ett sovrum. Särskilt sköna var terrassen och trädgården. Leif och Gun är jätte trevliga och hjälpsamma. Det finns mycket fina badplatser i närheten, men jag rekommenderar att ta badskor eftersom det finns sten och skarpa musselskal. Veckan i Ljungskile var som ett paradis för vår hund, som kunde vara ute hela tiden. Vi kan föreställa oss att komma tillbaka nästa år.

Samlet vurdering

Renhold

Plassering

Annonsens nøyaktighet

Ubekreftet anmeldelse
Rickard L., leid i 2025
Vår familj med två vuxna och en liten tjej på 21 månader trivdes bra i denna lilla men funktionella och välvårdade stuga. Stort plus under varma sommardagar och nätter var luftvärmepumpen som snabbt kylde ner stugan. Härlig terrass med fin utsikt mot Orust, och bra med gräsytor precis utanför där lilltjejen kunde springa av sig innan det var dags att sitta still i bilen på våra mysiga utflykter längs Bohusläns kust.

Samlet vurdering

Renhold

Plassering

Annonsens nøyaktighet

Ubekreftet anmeldelse
Jonas A., leid i 2024
Jag var där för andra året i rad med mina två barn och deras kusin för att vi trivs så bra. Värdparet är väldigt trevliga och gillar man hundar är deras hund Frasse en höjdpunkt. Läget är jättebra med nära till bad och som utgångspunkt för att besöka andra ställen längs kusten. Finns även en sjö med en fin badplats en kort biltur bort om man inte skulle gilla havet. 5 av 5 från oss!

Samlet vurdering

Renhold

Plassering

Annonsens nøyaktighet

Ubekreftet anmeldelse
Caroline W., leid i 2023
Vi var två vuxna, två tonåringar på 13 och 15 år samt en hund. Stugan kändes inte liten och det fanns allt vi behövde. En bra utgångspunkt för utflykter och mycket fina omgivningar. Trevligt värdpar som var måna om att vi hade det bra. Vi kan verkligen rekommendera denna stuga. Caroline med familj och Zorro hälsar också att det var väldigt hundvänligt.

Samlet vurdering

Renhold

Plassering

Annonsens nøyaktighet

Stugknuten
Fasiliteter
Informasjon
  •  Bredbånd
  •  Grillutstyr
  •  Hunder er velkomne
  •  Ingen røyking innendørs
  •  Mobildekning
  •  TV
  •  Utendørsmøbler
  •  Uteplass (terrasse osv)
 Kjøkkenutstyr
  •  Kjøleskap
  •  Kokemuligheter
  •  Mikrobølgeovn
 Baderomsfasiliteter
  •  Dusj
  •  Toalett
 Tilgjengelig i nærheten
  •  Fisking
  •  Golf
  •  Turstier
  •  Utendørs svømmefasiliteter (strand)
Tilleggsinformasjon

Råd til leietakere når de bestiller

Stugknuten
Stugknuten

Hvis du ønsker å bestille, eller har noen spørsmål

Hytter til leie

Hytter ønskes

Om Stugknuten

Kundeservice (FAQ)
Administrer informasjonskapsler
Stugbasen

Andre språk

Stugknuten in English

Stugknuten på Svenska

Stugknuten auf Deutsch

Stugknuten in het Nederlands

Stugknuten i Norsk

Stugknuten i Dansk

Kontakt

Stugknuten uthyrning AB (556681-5238)
KIVRA: 556681-5238
106 31 Stockholm
Sverige
info@stugknuten.com