Dette boalternativet har Stugknutens S-merking
Stugknutens S-merking betyr at utleier har valgt å gi deg så trygg leie som over hode mulig. Dette boalternativet betales i forbindelse med bookingen, men leien betales ikke ut til utleier før du har sjekket ut. Denne sikkerheten gjelder kun dersom booking og betaling gjøres via Stugknutens system.
Les mer her.
Vi hyr ut vårt nybyggda fritidshus i populära Ljugarn, en perfekt plats för dig som vill njuta av Gotland på ett bekvämt och avslappnat sätt.
Huvudhuset rymmer fem bäddar fördelade på tre sovrum, ett modernt badrum samt ett öppet och kök i kombination med vardagsrum. På tomten finns även ett charmigt gästhus med två bäddar, för vänner, äldre barn eller gäster som vill ha lite avskildhet.
Den stora trädgården bjuder in till lek och lata semesterdagar, med studsmatta för barnen och gott om plats för avkoppling. Den rymliga och soliga altanen är utrustad med utemöbler och gasolgrill.
Här bor du i ett attraktivt och centralt läge med gång- och cykelavstånd till Ljugarns bekvämligheter som mataffär, caféer, restauranger och sommarens nöjesliv. Den barnvänliga sandstranden ligger endast 800 meter bort. I närheten finns även minigolfbana och idrottsplats med padel- och tennisbanor samt fotbollsplan.
✨ Nybyggt & fräscht
✨ 7 bäddar totalt (5 i hus + 2 i gästhus)
✨ Stor trädgård med studsmatta
✨ Solig altan & grill
✨ Nära strand, service & aktiviteter
Detta är ett boende för dig som vill kombinera strandliv, komfort och den genuina sommarkänslan i Ljugarn, ett semesterhem att verkligen trivas i.
V22 14 000 kr
V23 16 000 kr
V24 18 000 kr
V25 22 000 kr
V26 26 000 kr
V27 30 000 kr
V28 32 000 kr
V29 32 000 kr
V30 32 000 kr
V31 32 000 kr
V32 32 000 kr
V33 25 000 kr
V34 19 000 kr
V35 16 000 kr
Vill du hyra huset under höst, vinter eller vår?
Kontakta oss gärna för pris och tillgänglighet.