Dette boalternativet har Stugknutens S-merking
Stugknutens S-merking betyr at utleier har valgt å gi deg så trygg leie som over hode mulig. Dette boalternativet betales i forbindelse med bookingen, men leien betales ikke ut til utleier før du har sjekket ut. Denne sikkerheten gjelder kun dersom booking og betaling gjøres via Stugknutens system.
Les mer her.
Nybyggt Attefallshus i södra Skummeslövsstrand strax utanför Båstad, ca 300m från havet i ett lugnt område med närhet till vacker sandskog (naturreservat) och en kort promenad från Skummeslövs city med livsmedelsbutik och flera restauranger.
Fullt utrustat kök med spis, kylskåp med frys, micro och badrum med dusch och tvättmaskin. Allrum med bäddsoffa och våningssäng (4bäddar). Härlig skogstomt med gräsmatta och ca 70vm altan som går runt huset i västerläge med sol från morgon till kväll.
Övrigt:
300 meter till havet och 5min till E6!
100 meter till stor skog (naturskyddsområde) med slinga
1 km till Skummeslövsbadet med saltvattenbassäng med simskola
1 km till livsmedelsbutik och restauranger
3 km till Båstads station samt stormarknad och McDonalds i Mellbystrand.
Ca 1km till tennisbanor med 9 grusbanor
Ca 7 km till Båstad med bil eller ca 4km längst stranden.
Rökfritt. Skifte på söndagar in kl 15.00/utcheckning kl 12.00
Finns även cyklar samt diverse sommarprylar och grill.
Täcken samt kuddar finns tillgängligt. Sängkläder samt badlakan/handdukar medtages.
Stugan uthyres i första hand veckovis under perioden v.26-34, kortare vistelser möjliga efter särskild överenskommelse.
Huset ligger i ett lugnt område, fester är inte tillåtet. Maila oss gärna och berätta lite om er själva om ni vill hyra.
Stugan lämnas i samma skick som när ni kom. Vill ni att vi städar tillkommer 1500kr.
Fler bilder kommer inom kort.