Dette boalternativet har Stugknutens S-merking
Stugknutens S-merking betyr at utleier har valgt å gi deg så trygg leie som over hode mulig. Dette boalternativet betales i forbindelse med bookingen, men leien betales ikke ut til utleier før du har sjekket ut. Denne sikkerheten gjelder kun dersom booking og betaling gjøres via Stugknutens system.
Les mer her.
Nu har vi bestämt oss för att hyra ut vår stuga som vi byggde 2016. Stugan ligger i ett lugnt och trevligt område med gångavstånd till en fin sandstrand – perfekt för både bad och avkoppling.
Stugan är välplanerad och passar både familjer och mindre sällskap. Den har ett sovrum med dubbelsäng samt ett rum med våningssäng. I vardagsrummet finns dessutom en bäddsoffa som ger extra sovplatser. Till stugan hör en stor altan med eftermiddags- och kvällssol, perfekt för grillkvällar, middagar utomhus och sköna sommarkvällar. Här finns gott om utrymme för umgänge och semesterliv både inne och ute.
Slite samhälle ligger cirka 10 minuters bilväg bort och erbjuder god service med ICA, Coop,
Slite golfklubb ligger 12 km bort och erbjuder en 18-hålsbana i fin miljö.
Byte sker på söndagar. Under lågsäsongen (V36-24) kan man även hyra per dygn men minst tre dygn i sträck