Dette boalternativet har Stugknutens S-merking
Stugknutens S-merking betyr at utleier har valgt å gi deg så trygg leie som over hode mulig. Dette boalternativet betales i forbindelse med bookingen, men leien betales ikke ut til utleier før du har sjekket ut. Denne sikkerheten gjelder kun dersom booking og betaling gjøres via Stugknutens system.
Les mer her.
Stugan ligger placerad i en härlig miljö högt upp i Mölle med havsutsikt och Kullaberg runt hörnet.
Stugan är fräsch och mysigt inredd med dubbelsäng 160 cm, ett litet kök med kylskåp, ordentlig spis, ugn och ett badrum med dusch samt uteplats med grill.
Tv och wi-fi finns. Vi har även en stor pool som man får använda. Poolen är uppvärmd under sommarmånaderna om lufttemperaturen är över 18-20 grader. Stugan ligger på samma tomt som vi bor på men har tillgång till en egen del av trädäcket. Vi har 2 hundar som går fritt i trädgården. En spansk vattenhund och en cocker spaniel.
Vackra Mölle erbjuder allt för en både aktiv och avkopplande vistelse. Oändliga möjligheter till havsbad, skogspromenader, restaurangbesök, kajakpaddling, turridning och klättrings -och dykarskola. Två av Sveriges vackraste golfbanor ligger i närheten. Krapperups vackra slottspark ligger också i omgivningarna, dessutom ett stort utbud av konstutställningar, konserter i högsäsong.
Vägbeskrivning:
Du tar den stora vägen, Kullabergsvägen, som leder in genom byn Mölle upp mot berget. Efter Turisthotellet tar du nästa väg till höger, Åsvägen. Följ den till slutet. Ta till höger på Sergantensväg. I slutet av vägen ligger vårt hus snett till vänster. Det är ett vitputsat enplanshus, Slåttervägen 4, 263 77 Mölle. För att komma till stugan följer du vägen runt, framför huset.