Diese Unterkunft ist mit dem S-Zeichen von Stugknuten ausgezeichnet
Die S-Kennzeichnung von Stugknuten bedeutet, dass Ihr Vermieter die Wahl getroffen hat, Ihnen ein möglichst sicheres Geschäft anzubieten. Diese Unterkunft wird bei der Buchung bezahlt, die Miete wird jedoch erst nach Ihrem Auschecken an Ihren Vermieter gezahlt. Diese Sicherheit gilt nur, wenn Buchung und Zahlung durch das System von Stugknuten erfolgen.
Lesen Sie hier mehr dazu
Detta charmiga och fritidshus från 1976 erbjuder en perfekt kombination av moderna bekvämligheter och en pittoresk atmosfär. Här kan du njuta av lugnet samtidigt som du har nära till stadens alla bekvämligheter.
Detta mysiga fritidshus om 60 kvadratmeter inkluderar 2,5 rum och är utrustat med alla nödvändiga bekvämligheter. Här finns en rymlig uteplats där du kan njuta av morgonkaffet, och ett mindre kök som är utrustat med kylskåp, frys, ugn, spis och mikrovågsugn. Ingen diskmaksin. Badrum med dusch och tvättmaskin. Förvaringsmöjligheter finns både i form av garderober ett förråd samt tillgång till en parkeringsplats på tomten. Hemmet är möblerat och passar för 4 personer men det går att sova två stycken på soffan. I
Balders gränd i Halmstad är ett lugnt och naturskönt område som är idealiskt för den som vill ha nära till havet och golf.. Du har kort gångavstånd till både stranden samt Halmstad golf arena och Ringenäs GK. Halmstad GK 4 km bort och Holms GK 20 min med bil. Stor tomt perfekt för kubb, krocket mme som finns att låna. Kommunikationerna är utmärkta med närliggande bussförbindelse som enkelt tar dig till stadens centrum och andra delar av Halmstad.