Menu
Stugknuten
StartVind huisjesMijn favorietenMijn berichtenMijn boekingenAdverteren
#38068 - op Stugknuten.com sinds 2024-06-22
 2 + 2 bedden
 35
 7500 SEK/week
(2)

Stuga 2+2 med lugnt läge och havsutsikt

Deze accommodatie beschikt over de Stugknuten S-veiligheidsmarkering

De Stugknuten S-markering betekent dat uw verhuurder zijn best heeft gedaan om de gang van zaken zo veilig mogelijk te maken. U betaalt voor deze accommodatie per bank of creditcard als u uw reservering maakt. De huur wordt echter pas aan de verhuurder uitbetaald als u heeft uitgecheckt. Deze beveiliging is alleen van toepassing als de boeking en de betaling via het systeem van Stugknuten verlopen.  
Meer informatie vindt u hier

Stuga i lugnt läge med härlig havsutsikt, nära till bad, sköna terrasser/uteplatser med soligt läge från morgon till kväll och många roliga och varierande aktiviteter nära. Välkommen.

Från sköna bad till sommarens utflykter
================================
Tyst och lugnt, en plats att bara vara för dig/er.
Eller så väljer du att vara aktiv, då bjuds du på bad från klippor, bryggor och strand, fina promenader, utmed kust, skog och utkiksplatser med hissnande utsikt. Vill du handla lokalt så finns Hållsunga skafferi med närproducerat.
Det finns möjlighet att hyra kajaker och paddelbana intill. Med kajak når du många fina öar. Golfbanor finns inom 15 min bilavstånd, Gullbringa och Lycke med restaurang. Historia och kultur om du är intresserad av det. Nyöppnat shoppingcenter “Kongahälla”med 100 butiker finns i Kungälv. Närheten till Göteborg med stadens rika utbud med restauranger, nöjes och affärsliv.

Efter utflykten, välkommen tillbaka till lugnet vid havsstugan eller på en klippa för att njuta av att se solnedgången rakt ner i havet.

Ljust och modernt
===============
Stugan är ljus, modern och fräsch med en öppen planlösning på 35 kvm. Rymligt och välutrustat kök, med diskmaskin, spishäll, ugn, micro, stor kyl och frys. Öppen planlösning med vardagsrumsdel med bekväm soffa, soffbord, fåtölj, tv, Apple TV.. Soffan är bäddbar för två, med extra god sovkomfort i 16 cm pocketresår. Sovalkov + en extra säng. Litet badrum med dusch och toalett.

Terrass i söderläge med havsutsikt, för slappa dagar med lugn och ro eller “äta ute”. Där finns bord, stolar och kolgrill. Cafébord och stolar på framsidan med nytt utekök för att njuta av frukostsol. Wifi ingår i hyran.
Stugknuten
Seizoenen en prijzen

Prijs per week vanaf 7500 SEK

Prijs per week naar 7500 SEK

Stugan hyrs ut veckovis.
Reviews

De volgende huurders hebben een recensie achtergelaten

Anna (Lotta) Wolgers-Gray, gehuurd in 2024
Verifierat omdöme

Algemene beoordeling

Hygiëne

Locatie

Advertentie Beschrijving

Michael S., gehuurd in 2024
Verifierat omdöme
Riktigt fint läge med en fantastisk utsikt.

Algemene beoordeling

Hygiëne

Locatie

Advertentie Beschrijving

Stugknuten
Faciliteiten
Informatie
  •  Allergievriendelijk
  •  Barbecue
  •  Hond niet toegestaan
  •  Mobiele dekking
  •  Roken niet toegestaan
  •  Terras
  •  Tuinmeubels
  •  Tv – Apple TV
 Keukenspullen
  •  Diepvries
  •  Koelkast
  •  Kookgelegenheid
  •  Magnetron
  •  Vaatwasser
 Badkamerinrichting
  •  Douche
  •  WC
 Beschikbaar in de buurt
  •  Golf
  •  Kanoverhuur – Kajakuthyrning finns i Vedhall 1,5 km.
  •  Natuurbad
  •  Speelplaats
  •  Vissen
  •  Wandelmogelijkheden
Overige informatie

Advies voor huurders bij het reserveren

Stugknuten
Stugknuten

Als u wilt reserveren of vragen heeft

Huisjes te huur

Huisjes gezocht

Over Stugknuten

Andere talen

Stugknuten in English

Stugknuten på Svenska

Stugknuten auf Deutsch

Stugknuten in het Nederlands

Stugknuten i Norsk

Stugknuten i Dansk

Contact

Stugknuten uthyrning AB (556681-5238)
KIVRA: 556681-5238
106 31 Stockholm
Sverige
info@stugknuten.com