Ferienhausen von Schneemobil Trail (seite 23)

Mehr Filter (1)

Lagevon Schneemobil Trail
(7)
Lägenhet i Funäsdalens by
2 + 2 betten3000 - 6500 SEK/Woche

Lägenhet i Funäsdalens by

Funäsdalen, Tänndalen, Funäsfjällen...
2:a med centralt läge mitt i byn med gångavstånd till all service & gondolen. Sommaren 2026 & vinter...
(2)
Sälen-Tandådalen-Hundfjället. Liftnära 5-bäddstuga
5 betten3800 - 7200 SEK/Woche

Sälen-Tandådalen-Hundfjället. Liftnära 5-bäddstuga

Sälen, Tandådalen, Hundfjället
3 min promenad eller med skidorna på, direkt från stugan till lift, längdspår och skoterled. Tar s...
Försgården Guesthous Sälen
40 + 14 betten395 - 995 SEK/Nacht

Försgården Guesthous Sälen

Sälen, Transtrand, Kläppen, Lindvallen
Försgården located in Sälen is a charming and familiar Guesthouse in a homely environment. Founded in 1949 and located opposite Vasaloppet start, y...
Härligt fjällhus uthyres i Tandådalen/Hundfjället
8 + 2 betten5000 - 13000 SEK/Woche

Härligt fjällhus uthyres i Tandådalen/Hundfjället

Sälen, Tandådalen, Hundfjället, Sälenfjällen...
Vårt härliga parhus ligger högst upp i Orrliden på Närfjället på en stor tomt med utsikt över Hundfjället i direkt förbindelse till maskinpreparera...
(1)
10 + 2 betten5000 - 8000 SEK/Woche

Rejäl timmerstuga i Grövelsjöfjällen

Grövelsjön, Idre, Storsätern
Mysig timmerstuga med närhet till fantastisk natur för längdåkning, utförsåkning och vandring. Stuga...
(1)
8 + 4 betten16000 - 24000 SEK/Woche

Mountain dwelling in Fjällvilan

Vemdalsskalet, Vemdalen, Härjedalen
We rent out two semi-detached houses ("Eken" and "Gården") of 140m², and each with 12 beds located i...
(3)
6 betten4500 - 14700 SEK/Woche

Toppstuga i Branäs

Branäs, Sysslebäck
"Mysig" topputrustad stuga på Branäsbergets topp. Ställ bilen när du kommer. Det är nära till allt. ...
6 betten1200 - 1400 SEK/Nacht

Hamra Stugby- Stuga Nr. 8

Hamra, Los, Orsafinnmark, Hamranationalpark...
BOKA STUGA i vildmarksstugby - #Hamra, Orsa Finnmark Adress: Stugvägen, 82771 Hamra Mysiga stugor i Hamra med många återkommande gäster. EJ genomf...
10 + 1 betten14000 - 18000 SEK/Woche

Trollbäcken - 10 bäddar, bastu, vallabod & laddbox

Tänndalen, Funäsdalen, Härjedalen
Fullutrustad, utsikt mot Rödfjället, 40m till NordicSki elljusspår & led mot Lill-&Storskarven. 3 sovrum+loft, bastu med fjällutsikt, braskamin, du...
(2)
6 betten3900 - 6500 SEK/Woche

Mountain Lodge Ski In Borgafjäll Sweden

Borgafjäll
Nice cabin in Borgafäll Sweden. Mail for more info
(3)
4 + 2 betten5810 - 6700 SEK/Woche

Knippstigen 23 Sälen

Sälen, Tandådalen, Östratandådalen...
We rent out two cottages in Sälenfjällen. Cottages located in Gusjösätern located in East Tandådalen...
(4)
4 betten4800 SEK/Woche

Accommodation in a big fishing area

Rötviken, Hotagsbygden
In the villa we have kept some nice details from the Swedish 50:s Two bedrooms with the total of 4 b...
12 betten6500 - 21500 SEK/Woche

Exklusivt boende i Sälen

Sälen, Lindvallen
Laddbox 11 kW ingår kl 0.00-08.00. För ett tillägg på 100 kr/dygn erbjuds laddning dygnet runt. I omedelbar närhet till Lindvallens liftsystem finn...
(25)
5 + 2 betten5000 - 9000 SEK/Woche

Liftnära fjällstuga i Storhogna, Klövsjö/Vemdalen

Storhogna, Vemdalen, Klövsjö, Björnrike
Charmig och fräsch fjällstuga i Storhogna/Vemdalen. Ligger avskilt i slutet av återvändsgata med uts...
(1)
8 + 2 betten4000 - 12500 SEK/Woche

Cabin 8 beds in Kläppen, Ski-in/Ski-out

Kläppen, Sälen
With its Ski-in/Ski-out proximity to Kläppen Ski Resort, this cabin with 8 beds and 55 sq meters is ...
(11)
6 betten

House to let in Öje outside of Malung/Sälen

Öje, Malung-Sälen
Per Albin croft with wood stove in the kitchen and a fireplace heating stove on the first floor! Ful...
(10)
6 betten

Nice house by lake and mountains Lofsdalen

Lofsdalen, Härjedalen
Nice house 3 bedrooms . sauna . beautiful whew Newly built cozy cottage of about 100 kvd. A house i...
7 betten8000 - 24500 SEK/Woche

Ski-in & Ski-out in Åre, Sadeln-Björnen, new house

Åre, Björnen, Sadeln
If you want to rent a new exclusive wooden-house in Åre. This is the place for you! 92 square meters with 4 bedrooms and a bathroom with sauna at ...
7 betten

Stuga i Orrliden Tandådalen

Sälen, Tandådalen, Hundfjället, Orrliden
En lägenhet i ett parhus. Lägenheten är ca 54 m² och består av storstuga med köksavdelning, kyl- och frys, diskmaskin, badrum, kabel-tv, fritt WiFi...
(5)
8 betten

house by the mountains and lake and boat

Lofsdalen, Härjedalen
nice place and 8 beds sauna.boat. Lake.

Kontakt