Menü
Stugknuten
StartFerienhäuser findenMeine FavoritenMeine NachrichtenMeine BuchungenWerben
#39987 - auf Stugknuten.com seit 2025-05-07
 2 + 1 betten
 25
 1400 - 1600 SEK/Nacht
(3)

Fjällbacka, gäststuga, centralt

Diese Unterkunft ist mit dem S-Zeichen von Stugknuten ausgezeichnet

Die S-Kennzeichnung von Stugknuten bedeutet, dass Ihr Vermieter die Wahl getroffen hat, Ihnen ein möglichst sicheres Geschäft anzubieten. Diese Unterkunft wird bei der Buchung bezahlt, die Miete wird jedoch erst nach Ihrem Auschecken an Ihren Vermieter gezahlt. Diese Sicherheit gilt nur, wenn Buchung und Zahlung durch das System von Stugknuten erfolgen.  
Lesen Sie hier mehr dazu

Vi hyr ut vår fina gäststuga mitt i Fjällbackas sommarparadis. Stugan ligger vid gränderna, nära restauranger, butiker, hamn och båtliv. Stugan har liten sjöglimt och badrocksavstånd till bad.
Snäll hund är välkommen!
Kyl, frys, kokplatta, mikro och egen toa.
Dusch mellan 09.00-10.00 eller enl önskemål.
Stugan består av två rum. Tot 20 kvm + litet kök/toa i huvudbyggnaden (med ingång från gäststugan).
2 sängar samt ev sängplats i soffan för ett barn.
Du städar stugan själv när du åker!
1.400 - 1.600:-/natt
Stugknuten
Saisons und Preisspanne

Preis pro Nacht ab 1400 SEK

Preis pro Nacht zu 1600 SEK

Bewertungen

Die folgenden Mieter haben eine Bewertung hinterlassen

Annika S., gemietet in 2025
Verifierat omdöme
Trevligt litet boende med perfekt läge i Fjällbacka! Vi hade allt vi behövde och fick god information av det trevliga värdparet!

Gesamtbewertung

Sauberkeit

Ort

Anzeigengenauigkeit

Annica S. (Gastgeber)
Roligt att ni trivdes i vår stuga. Ni är alltid varmt välkomna tillbaka! Annica och Göran
Emmelin H., gemietet in 2025
Verifierat omdöme
Vi bodde i denna charmiga lilla gäststuga 15–16 juli och kunde inte varit mer nöjda 🙏 Läget är perfekt, mitt i hjärtat av Fjällbacka med gångavstånd till både bad, restauranger, hamn och mysiga butiker. Trots att stugan är liten rymde den oss tre (mamma och två barn) utmärkt och hade allt vi behövde. Men det som verkligen gjorde vår vistelse så speciell var hyresvärdarna, så otroligt vänliga, tillmötesgående och varma! Vi kände oss direkt välkomna och trygga. Det märks att de verkligen bryr sig om sina gäster och sitt boende. Det är inte alla ställen där man får känna sig så personligt omhändertagen, toppbetyg💛 Boendet, läget och värdskapet får 10 av 10 i betyg från oss. Vi kommer gärna tillbaka🦀 Hälsningar Emmelin, Elsa & Alva

Gesamtbewertung

Sauberkeit

Ort

Anzeigengenauigkeit

Annica S. (Gastgeber)
Emmelin, Elsa och Alva Roligt att ni kom till oss och att ni trivdes i vår stuga! Vi uppskattar att ni tog tillvara allt som Fjällbacka har att erbjuda. Ni var verkligen glada, trevliga och jättefina hyresgäster. Vi hade gärna sett att ni stannat lite längre. Ni är alltid välkomna tillbaka! Varma hälsningar från Annica och Göran
Johan Lindgren, gemietet in 2025
Verifierat omdöme

Gesamtbewertung

Sauberkeit

Ort

Anzeigengenauigkeit

Annica S. (Gastgeber)
Roligt att ni trivdes i vår stuga! Varmt välkomna tillbaka! / Annica
Stugknuten
Weitere Informationen

Ein Ratschlag für Mieter beim Buchen

Stugknuten
Stugknuten

Wenn Sie buchen möchten oder Fragen haben

Hütten zur Miete

Hütten gesucht

Über Stugknuten

Weitere Sprachen

Stugknuten in English

Stugknuten på Svenska

Stugknuten auf Deutsch

Stugknuten in het Nederlands

Stugknuten i Norsk

Stugknuten i Dansk

Kontakt

Stugknuten uthyrning AB (556681-5238)
KIVRA: 556681-5238
106 31 Stockholm
Sverige
info@stugknuten.com